La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

14

Der Stegen- 3 mecze, 3 czyste konta
Semedo- Gość jest fenomenalny nowy Abidal
Pique- oprócz gola tragiczny występ
Umtiti- dzik jak zawsze, bardzo dobrze
Alba- takiej formy Alby od kilku ładnych lat nie widziałem
Rakieta- więcej plusów niż minusów, 2 asysty
Iniesta- w kratkę ale dobrze
Busi- solidnie
Suarez- wakacyjna forma :D
Deulo- nowy Pedro? Będzie dobrym zmiennikiem na podmęczonego rywala
Dembele- kontakt z piłką a Camp Nou owacja jakby Messi leciał z kontrą. Mam wrażenie że szybko zapomnimy o Neymarze :D
Messi- strzela, drybluje, rozgrywa oby grał przynajmniej do 50-tki :D

Pomoc Rakieta-Paulinho-Gomes wygląda komicznie na papierze ale zagrali dobrze, nawet znienawidzony przeze mnie Gomes :D
Erneścik oprócz meczów z Realem dobrze kombinuje :D Wykorzystuje wszystkie zmiany, rotuje Rakieta na pozycji Busiego oby tak dalej Pany! :D

1

@jedrek7000 z tym suarezem to bym nie przesadzal, miewal juz taka forme ze niby dobrze robil a nie wpadalo, a zagranie z 1 polowy jak taka lecaca pilke przyjal kierunkowo i tylko blisko stojacy lopez uratowal sytuacje to byl kosmos - to pokazuje ze to gigant

0

@Szklaner W 1 połowie Suarez podawał tak jakby Neymar u nas grał :D
Ale jak to Suarez biega jak kaleka przewrca się wali jakieś przewrotki sam nie wie chyba co robi a bramę i tak właduje :D
W Madrycie -4 :D

konto usunięte

2

@jedrek7000 Semedo jest znacznie bardziej ofensywny jak również szybszy od Abidala.

0

@oleka222 Bardzo mi go przypomina a rywali mijał jak tyczki dzisiaj, fajnie napędzał kontry :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?