La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1816 Culés

konto usunięte

3

Stany Zjednoczone po cichu zwiększają swoją obecność militarną na Pacyfiku. W stronę Japonii płynie wraz z obstawą lotniskowiec USS Wasp, natomiast USS Theodore Roosevelt wraz z jednostkami towarzyszącymi wyszedł z portu i znajduje się obecnie na Pacyfiku. W Japonii znajduje się obecnie USS Ronald Reagan, w Singapurze USS America, a w okolicach Australii USS Bonhomme Richard.

3

@Delolen Szykują się na wojnę z Koreą Północną.
Według mnie jeżeli zacznie się to Korea nie będzie miała czego zbierać. Amerykanie są niesamowicie zaawansowani technologicznie.

konto usunięte

0

@Vhaeraun Moim zdaniem oni nie muszą się jakoś specjalnie szykować. Na Pacyfiku posiadają około 375 tys. żołnierzy, około 1000 samolotów i 70 okrętów, kwestia przerzucenia ich do regionu walk. Gdyby wojna zaczęła się nagle to w Japonii, Korei Płd. i Guam stacjonuje łącznie około 60-70tys. żołnierzy gotowych do walki w każdej chwili.

1

@Delolen Miałem na myśli ćwiczenia takie generalne.

konto usunięte

1

@Vhaeraun A co do ćwiczeń to codziennie się jakieś odbywają w Korei Płd. po ostatnim teście atomowym. A to lotnictwo, a to marynarka czy wojska pancerne lub rakietowe. Dzisiaj Koreańczycy rozmieścili dodatkowe 4 baterie THAAD.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?