La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

1

Swoja droga byc moze na mistrzostwah w Rosji zabraknie az 2 medalistow mistrzostw w Brazylii.

Zarowno Argentyna jak i Holandia musza drzec o awans

0

@mekston Będą mieli dreszczowce w końcówce, jednak sama Argentyna jeżeli dojdzie do baraży nie będzie miała ciężkiej przeprawy.

0

@PeteR10 Nowa Zelandia wcale nie jest gorsza od Wenezueli.

0

@PeteR10 Sam juz nie wiem - wydawalo sie ze co jak co ale z Wenezuela u siebie to trzeba wygrac a teraz bedzie jzu tylko trudniej.

Teraz Peru ktore jest na fali i w formie, a pozniej mecz na wysokosci w Ekwadorze.

0

@samueleto Ogladales wczorajszy mecz? Czy Argentyna miala duzo setek ale zabraklo skutecznosci? Czy nie za duzo? Jak wygladalo spotkanie w ogole?

0

0

@samueleto Ostatnio z Urugwajem ogladalem i uwzlgledniajac klase rywala to nie byl zly mecz. Dlatego to jednak duze rozczarowanie

0

@mekston To co Argentyńczycy marnowali wołało o pomstę do nieba. Nic dziwnego że nie wygrali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?