- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
2
Za 2h rozpocznę swoją 4 letnią (miejmy nadzieje, że nie dłuższą :v) przygodę w technikum. Taki mały lęk przed nową szkołą mam, a Wy do jakiej szkoły chodziliście/chodzicie? Liceum, technikum czy zawodówka?
1
@DaPi Klasa maturalna w liceum także niektórzy mają gorzej niż nowa szkoła :D
1
@DaPi Chodziłem do liceum. Najlepszy okres w moim życiu jak do tej pory. Pierwsze na poważnie randki z dziewczynami. Pierwsze imprezy. Generalnie wkraczanie w dorosłość. Nigdy też nie zapomnę dwutygodniowe obozu integracyjnego nad morzem w pierwszej klasie. Kosmos.
0
@DaPi A technikum nie trwa teraz 5 lat?
3
@sidzej Trwa, ale ja jestem na starych zasadach. Gdybym chodził 5 lat to tak na prawdę mój rocznik od tych młodszych chodziłby rok dłużej do szkoły (gdyby zliczyć wszystkie klasy).
p.s 01/02/03 na starych zasadach są.
0
@MaTt_BarcaFan Skoro kosmos to domyślam się co tam się działo :D
0
@1202 Nie będzie tak źle :D Wierzę, że Ci dobrze pójdzie! :))
0
@1202 Eee tam, ostatnia klasa jest wbrew pozorom najłatwiejsza. Same powtórki, chyba nie było w ogóle nowego materiału, aczkolwiek już nie pamiętam.
0
@DaPi Stary nie ma co się bać xd Szkoła jak szkoła, przyzwyczaisz się :D
0
@DaPi Jakie technikum zaczynasz?
0
@DaPi Chodziłem do technikum na profil kucharz :D. Było dość dużo nauki, ale te cztery lata wspominam wyśmienicie, 80% uczniów w szkole to dziewczyny, chyba nie muszę nic więcej dodawać :D. A i sam profil na który uczęszczałem całkiem ciekawy.
0
@kubix05 Technik ekonomista.
0
@DaPi A, to jak tak samo. Trzy lata temu skończyłem i zdobyłem ten tytuł. Powodzenia, Tobie życzę
0
@sidzej Niestety nowy materiał jest i to całkiem dużo więc to nie jest takie łatwe