- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
44 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
1
Hamilton to jest poprostu DZIK ! :) Ferrari daleko. Miód dla moich oczu i uszu :) Zeby jeszcze Honda miała lepsze silniki i Robercik powrocil, to byłby sport jak za starych dobrych czasów :)
1
@Chaoss Ferrari pewnie auto ustawione na sucho.
0
@Huck Jednak ten tor podobnie jak Spa to jest duzy atut Mercedesa i Hamiltona
0
@mekston W Singapurze Ferrari będzie silniejsze
0
@Huck A Mercedes na deszcz ? Nie przesadzaj.. FI albo Williams to sie moga ustawic pod deszcz zeby zgarnąć PP :) Zobacz ktory był Bottas :) Poprostu Ham zmiazdzył konkurencje :) Na początku nie lubilem tego kierowcy, ale z biegiem czasu widze jaki ten gosc ma potencjał :)
0
@Protolinho Singapur to powinna byc przewaga Ferrari ale tory uliczne tez maja wieksze ryzyko safety car a tym samym tez wieksza nieprzewidywalnosc.
Pozniej w USA, Malezji znowu bedzie duza przewaga Merca.
Ogolnie jak pisalem wczesniej tylko duzo pecha Hamiltona i jednak pelne wykorzytywanie szans Vettela (raz juz tego nie zrobil w Azerbejdzanie) wowczas to wlasnie Vettel moze wygrac tytul