La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Szczerze wam powiem , że osobiście jakoś nie ubolewam nad tym okienkiem co prawda jestem zły na zarząd i uważam ze trzeba odświeżyć biura i zrobić remont w zarządzie i oczywiście chciałem i nadal chce zobaczyć Coutinho czy nawet Seriego u nas ale patrząc z drugiej strony może Alena , Roberto dostaną więcej minut na boisku i tym się ograja i być może w przyszłości zagoszcza na stałe w podstawowej jedenastce , co do naszych transferow to jestem zadowolony nie na tyle aby być spokojnym o trofea ale na tyle żeby nie martwić się że będzie nam jakoś bardzo ciężko w LM , Paulinho to prawda był za drogo i ma już swoje lata ale on nie pierdol... Się w tańcu potrafi zagrać w defensywie jak i ofensywie potrafi dryblowac o wyprowadzić piłkę , dobrze gra głowa a tego nam trzeba , może nie będzie podstawowym zawodnikiem choć chciałbym to może będzie bardzo dobrym zamiennikiem, dlatego dajmy szansę każdemu i poczekajmy na rozwój wydarzeń , miejmy nadzieję że Rakieta i Iniesta odpala a nasze Trio zrobi robotę .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?