La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

Witam, studiował ktoś lub studiuje na Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu?
Jestem ciekaw opinii na temat poziomu nauczania i ogólnie uczelni. Zastanawiam się nad kierunkiem Zarządzanie Logistyką w małych i średnich przedsiębiorstw ach.

1

@bartekvisca  Wiecej osob studiuje na Wyższej Szkole Robienia Hałasu:)

Ale tak serio to mam kumpla który tam jest, jak chcesz to moge zebrac troche info:)

konto usunięte

1

@bartekvisca  hah, czyli że nie tylko ja ociągam się ze studiami, uff. Pocieszające

0

@bartekvisca  Moja dziewczyna ukonczyla licencjat w te wakacje. Chaos organizacyjny, szczegolnie przy obronie, ale cytujac moja Natalke: trzeba byc tlukiem zeby nie skonczyc tej szkoly. Ps. Studiowala zaocznie :)

0

@Ziemny Czyli chyba jak wszędzie w tych czasach.

0

@gorgota To poproszę na priv. Jak można

0

@bartekvisca  Wieczorem lub rano, ok? Kolega wlasnie jest w drodze z wakacji:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?