La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

1

moim zdaniem też powinni wprowadzić jakieś limity wiekowo-transferowe. co o tym myślicie ?

0

@Olkovsky9 Jak by to mialo wyglądać?

konto usunięte

1

@gorgota Za zawodnika do lat 23,nie można zapłacić więcej niż 100 mln euro np. :)

2

@Olkovsky9 18-21 lat - do max 15 mln za zawodnika
22-25 lat - do max 45 mln za zawodnika
26-29 lat- no i tu już ciężko.. chociaż myślę że do 100 byłoby okej.

konto usunięte

0

@Olkovsky9 To nie realne.Zobacz jakie teraz są ceny...

0

@Olkovsky9 mam tego świadomość ale jak FIFA z tym nic nie zrobi, czy ktokolwiek to za 3/4 lata obrońca będzie kosztowac 70 mln czy jeszcze lepiej

0

@Olkovsky9 A co Ci to przeszkadza, pieniądz traci siłę nabywczą i tyle, czemu futbolu miałoby tego nie dotknąć? A ile zarabiają teraz kluby?
To w takim razie przychody klubów powinno się również regulować.

Ograniczyć cenę biletów na stadiony
Zmniejszyć cenę koszulek, kto to widział 100 euro za t-shirta płacić.
Prawa telewizyjne oczywiście w dół, ogólnie powinien być dostęp darmowy.
Sponsorzy powinni dawać 10% tego co dają teraz, 100mln rocznie za napis na koszulce? Bezsens przecież.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?