La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

konto usunięte

1

Rakitić w drugiej polowie jak profesor dzisiaj, z kolei Umtiti rewelacyjnie w pierwszej, a w drugiej kilka slabych zagran. Zmiany za pozno, bo jaki jest sens wpuszczac zawodnika na 5-10 min? Bardzo dobre spotkanie Roberto, ale nie jest typowym pomocnikiem. Zbyt czesto zapuszczal sie do przodu, przez co ciezko przypisac mu jedną, typową pozycje. Kapitalny mecz Semedo, dobry Leo, Busi i Alba, natomiast chcialbym wyroznic Deulofeu, ktory biegal dzisiaj, jak szalony. Jakos to wygląda, ale brakuje liderow, gwiazd. Trzeba dac wiecej szans Suarezowi, ktory ku mojemu zaskoczeniu gra calkiem dobrze. No i transfery, bo mimo wszystko to byl jedynie mecz z Betisem i to na Camp Nou...

0

@al Fayed Rakitica strasznie nie doceniają, choć na pewno grywał lepiej. Bez niego moglibyśmy mieć problem z trypletami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?