- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Faro
4
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Borneo
1
Może być tak że nie będzie Bernardo Rushforda i i Alvareza
18 odpowiedzi
Luciano99
55
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
1
Pomyślcie przez chwilę, że LFC w odwecie wpłaca klauzule za Roberto, ten wyraża zgodę na transfer, a Leo oświadcza, że nie podpisze nowego kontraktu.. Czasem mam wrażenie, że zarząd chyba właśnie do tego dąży poprzez swoją nieudolność :((
Komentarz usunięty
0
@BigDaglas Patrząc na obecną sytuację w klubie?? Nie zdziwiłbym się...
0
@BigDaglas W Liverpoolu miałby regularną grę, bycie częścią wciąż rozwijającego się dopiero projektu (#Klopp) i rywalizację w ciekawej, silnej lidze.
Tutaj za moment może być tylko tłem dla sukcesów Realu, zbierając regularne oklepy i upokorzenia. Takich jak on, obecnie klub wyrzuca, zastępując podstarzałym szrotem. On, jak zakładam jest gotów dawać Barcy 100% - pytanie tylko czy klub jest w stanie zapewnić mu to samo (co powinno być obowiązkiem) - jeśli nie - to ja bym na jego miejscu się bardzo poważnie zastanowił jeśli taka oferta by wpłynęła.