La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1334 Culés

7

Wydawało mi się że ostatnimi czasy to głównie UK, Francja i Niemcy będą głównymi ofiarami terroryzmu a tu taka sytuacja... oficjalnie jeszcze nie wiadomo czy to zamach islamistów ale sam fakt masakra... Nie mieszkam w Barcelonie ale przez kibicowanie prawie 15 lat klubowi z tego miasta i chęci jeżdżenia tam na wycieczki czy wakacje to mnie to tknęło.

konto usunięte

0

@Pawelec7 Przy otwartych granicach i hodowli ekstremizmu na zachodzie nigdzie nie jest w pełni bezpiecznie, bo taki zamachowiec może sobie przyjechać np. do Polski z Niemiec i rozjechać ludzi na ulicy. Niemniej, im tego robactwa mniej, tym lepiej, bo łatwiej takiego debila namierzyć, w dodatku nasz kraj ma jedno z najbardziej rygorystycznych praw azylowych, więc możemy się czuć nieco bardziej bezpiecznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?