La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

1

Paradoksalnie trzeba przyznać że obecnie formacja obronna to nasza najsilniejsza strona... Semedo wygląda obiecująco,Umtiti rośnie na prawdziwego lidera wśród stoperów,Alba jak zawsze robi swoją robotę, żeby jeszcze Pique wrócił do dobrej formy to wyglądałoby to całkiem nieźle ;) Do tego jest jeszcze Digne którego ciężko ocenić bo za mało gra, a w poprzednim sezonie był olewany przez Neymara, oby odpalił i był prawdziwa konkurencją dla Alby ;) Żeby tylko ten nieszczęsny Vidal wrócił do formy sprzed kontuzji z zeszłego sezonu to obrona nie wygląda przecież źle ;) Niestety dalej jest już dramat, Rakitić kompletnie bez formy, Gomes wciąż rozczarowuje, ale może jednak nas zaskoczy ? tylko co ten gość wgl robił wczoraj na skrzydle ? O Ardzie to wgl nie będę się wypowiadał, Rafinha moim zdaniem duży talent, ale wiecznie kontuzjowany, Iniesta trzyma poziom ale to już jego końcówki.. Na razie na plus jedynie Roberto który jak odejdzie to byłby to tak samo wielki błąd jak oddanie Thiago, oby nie.. Busquets miewa wpadki, ale to nasz najpewniejszy punkt w linii pomocy, Denis gra w kratkę ale trzeba dać mu jeszcze szansę na ogranie się.. A atak ? Suarez bez formy i jeszcze kontuzja i zostaje sam Leo który nie da rady tego pociągnąć, nie ma Neya i Suareza to będą go kryć 2-3 zawodnikami eh Deulo pokazał że ze słabszymi drużynami się nada, jednak na ważniejsze mecze chyba nie ten poziom, Paco oby on teraz odpalił w nieobecność Suareza, bo tylko z nim Leo może aktualnie coś pograć w ataku i tylko on nadaje się na 9.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?