La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

9

Czyli sezon z Gerardem i Denisem na skrzydle, płakać się chcę, jak tak się stanie. Zarząd powinien od początku mieć alternatywę transferu Dembele, chociażby próbować Lemara czy nawet Hazarda.

Banda amatorów, zero szacunku dla klubu i kibiców. Całe szczęście, że Cruijff tego nie widzi. Wywieźć Bartomeu na taczkach.

0

@Kamiloza91 a kto ci powiedział że Dembele nie dołączy?
To że teraz zajmują sie głównie Coutinho nie oznacza że Francuz zostanie w BvB

1

@BigDaglas A kto tobie powiedział ze dołączy ??

0

@Kamiloza91 Hazard nie do wyjęcia. A Monaco raczej już nikogo nie sprzeda, zbyt wiele gwiazd drużyny odeszło latem. Dele Alli mooooże.. Ale mi się podoba do śrdoka pola Renato Sanches. Młody, zwinny, z talentem. W Bayernie nie do końca mu poszło, ale konkurencje miał większą.

konto usunięte

0

@BigDaglas W jaki sposób zajmują się Coutinho? Wczoraj zamiast jechać do Anglii negocjować ta banda tych patałachów poleciała na mecz pod przykrywką "wspierania drużyny". No myślę że każdy zawodnik wolałby jakby tych idiotów nawet na meczu nie było bo oni średnio mają coś wspólnego z wspieraniem drużyny....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?