La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

0

https://zapodaj.net/5a03889215014.png.html

Wie ktoś co z tym zrobić? Mam tak na stronie yt gdy wchodzę przez przeglądarkę, na aplikacji nie mam problemu z odtwarzaniem. I gdy chce sobie obejrzeć np serial na alltube to tez nie mogę obejrzeć, klikam o klikam w ten przycisk włączenia ale nie reaguje jakby na dotyk... i nie wiem czym to może być spowodowane? Słaby internet, czy może dlatego ze to iPhone czy może dlatego ze jestem w Anglii i korzystam z angielskiego internetu? (chociaż nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym) z góry dzięki za pomoc ;)

0

@ranger3120 Wyczyść dane safari w ustawieniach.

0

@pro_gamer Mam tylko "wymaż historie i dane witryn" to jest ok?

0

@ranger3120 Tak i w zaawansowanych zaznacz "javascript", potem wyłącz i włącz tel.

0

@pro_gamer Coś ruszyło, ale dalej w tle nie mogę słuchać...;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?