La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

2

Trzy pytanka mam
Bank PKO czy jakiś inny?
Płatność zbliżeniowa telefonem jest bezpieczna?
Gdzie można sprawdzić ilość wplatomatow w danym mieście?

konto usunięte

2

@Vhaeraun Ale w sensie obrabowac ? :)

konto usunięte

0

@Vhaeraun 1. Wpisz sobie w google ranking kont osobistych, tam znajdziesz informacje, zwróć uwagę przede wszystkim na opłaty związane z posiadaniem konta, bo wiele banków reklamuje się, że konta w pełni darmowe, a później okazuje się, że musisz spełnić kilka wymogów aby było darmowe, np. co miesiąc musisz zrobić przelewy za min. jakąś kwotę, albo mieć wpływ na konto co miesiąc min. 1000 zł itp.

2. Ja nie mam do tego przekonania, bo zwiną Ci telefon i może być potem problem, albo jakiegoś wirusa będziesz miał w telefonie. wolę tradycyjnie kartą.

3. Nie mam pojęcia

0

@Vhaeraun Jak najbardziej PKO. W sumie każdy bank będzie dobry jeżeli nie tyka się go zagraniczny kapitał.

0

@jaikuba Tak planuje napaść na bank i pisze o tym w internecie, gratuluję mózgu.

konto usunięte

2

@Vhaeraun Gratuluje dystansu.

0

@Vhaeraun Osobiście polecam mBank. Mam tam konto od 8 lat i nie kojarzę, abym kiedykolwiek musiał za coś płacić. Obsługa bardzo fajna w razie problemów, szybko rozwiązują problemy.

Co do płatności telefonem to nie wiem, gdyż nie korzystam. Póki co zbliżeniowo kartą jedynie.

0

@Fenelon Wiesz że wszystkie płatności są automatycznie pobierane z konta ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?