- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1415 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1415 Culés
0
Jaki wynik obstawiacie na jutrzejsze El Clasico ??? szczerze
0
@kibic000 1-1 lub 2-2 ;)
15
@kibic000 Trzeba im wpierd... by podciąć im skrzydła. O Superpuchar będzie ciężko.
0
@kibic000 2:1.
0
@tbas dokładnie xD
0
@kibic000 Kwestia kilkunastu godzin i będziemy wiedzieć wszystko :)
0
@kibic000 1-6
0
@kibic000 Mimo wszystko wygrana Realu. U nas praktycznie nic się nie zmieniło poza dojściem Paulinho, a w Realu jedynym osłabieniem będzie brak Ronaldo, ale wraca Modrić. Barcelonie ostatnio grało się wygodniej na Bernabeu, ale według mnie jutro to będzie nieco większy atut dla Realu. Zwłaszcza, że oni mogą a my musimy. Pójdzie od nich kontra i może być słabo.
2
@jaikuba 1-20 odrazu xDD
0
@KorNick myślę podobnie, obstawiam taki sam wynik jak na Camp Nou dla
Realu
0
@tbas Jeśli Real wygra Superpuchar nawet w przypadku wygranej Barcelony o jakim podcięciu skrzydeł będziemy mówić xD To tak jakby powiedzieć że Atletico jak wygrało w LM 2:1w tamtym sezonie podcięło im skrzydła xD wręcz przeciwnie
1
@kibic000 Real 0:3 Barcelona
0
@kibic000 Tak szczerze , to nie wiem, jak sie skonczy ten mecz. Ciekawe, jak zareaguje Valverde.
0
@kibic000 2-1 dla Realu
0
@kibic000 2-4 po dogrywce.