- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 604 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
8
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
Arkon
5
Mam do Was specyficzne pytanie. Jesteście zwolennikami obecnej koalicji, ale musicie zagłosować... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Roobo
13
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 604 Culés
1
Jeszcze co do transferów, to jakże bawią po czasie wielkie zapowiedzi obecnego zarządu o potężnych wpływach jakie Barcelona uzyskała we włoskiej części piłki przez wybitną pracę tandemu Braida-Fernandez. Tymczasem temat Dybali za Neymara w ogóle nawet nie zaistniał. Bonucci był do wyciągnięcia z Juve, ale nic nam o tym nie było wiadomo. Negocjacje z Verrattim potoczyły się tak dobrze, że Pan Szejk postanowił wyłożyć pół miliarda na wzmocnienie swojego klubu kosztem naszego, a nie na odwrót. Ogólnie pasmo sukcesów. Dobra robota Panowie.
1
@Quve No ale jak to? Przecież udało im się wywalczyć klauzulę kupna Paulinho po kilku miesiącach negocjacji.
1
@Quve Oni nic nie potrafią. Conti był do wyjęcia za śmiesznie pieniądze, Bonucci też. Tylko patrzeć jak jeszcze inny klub wyłapie Torreire czy Caldare(obaj młodzi z wielkim talentem).