La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

konto usunięte

1

Jak mnie to wkurza zglasza sie Barcelona po zawodnika byle jakiego i zawsze jest problem zeby go kupic zawodnik chce ale klub go nie puszcza za wszelka cenę. Sam zawodnik chce u nas grac zamiast sie jakos dogadac to ci daja takie ceny ze glowa boli 2 razy wiecej niz zawodnik jest wart. Potem sie plują ze rynek transferowy jest coraz gorszy jak sami takie ceny dają kosmiczne.
A druga sprawa wszyscy kupuja od razu bez zadnych negocjacji a my zawsze wielkie sagi transferowe

1

@Messi1510 Kazdy klub chce zarobic. Dzisiejsza pilka nozna to kasa....

konto usunięte

0

@DawidekFCB Tak wiadomo ale to jest chore powoli wiedzą ze mamy kase jak najwiecej z nas wycisnąć.
A druga sprawa nie musielibyśmy teraz kupowac jakby ktos nie zapomniał o naszej La Masi co nam talentów uciekło przez ostatnie 2-3 lata to jest zgroza ale jak sie mieli tez przebić do składu ale Guardiola jakos dawal radę wprowadzac młodych

0

@Messi1510 Pogadaj z Bartkiem, on wie najlepiej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?