La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

5

Znów to się dzieje..

* PRZEDWCZORAJ byłem w szoku, że Neymar odchodzi. Nie sądziłem, że to możliwe. Uważałem, że to jedynie plotki i wszystko będzie dobrze. Potem spotkaliśmy się z rzeczywistością jak auto z drzewem.
* WCZORAJ już oswoiłem się z tym faktem, patrzyłem trzeźwo na sytuacje, na możliwości, na przyszły sezon. Można powiedzieć, że przebolałem sprawe.
* DZISIAJ powtórka z dnia pierwszego. Wchodzę na FCBarca.com, patrze na główną stronę i na tematy jakie się na niej znajdują i dostałem zwiechy na 2-3min. Cała lista tematów o jego odejściu, końcu, zastępstwie, kwocie, etc. Po prostu mnie zatkało, że to się dzieje i że serio Neymara u nas już nie będzie.. Od razu pojawiły mi się przed oczami fragmenty zagrań, bramek, kompilacji. Masakra jak człowiek się przywiązuje do wspaniałych piłkarzy..

Neymar miał w sobie tę Brazylijską "lekkość" do gry w piłkę, którą pierwszy raz zobaczyłem u Ronaldinho i przez którego to zacząłem kibicować w 2004 roku Barcelonie. Pewnie gdzieś to głęboko we mnie się zakorzeniło :)

Ale damy rade i się pozbieramy. Musimy! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?