La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 506 Culés

3

Co wy na to żeby redakcja wprowadziła emotikony?

104

@Vhaeraun Stanowcze nie. Nie róbmy z tego kolejnego FB, Instagrama, Snapa. Zachowajmy chociaż pozory poważnego forum piłkarskiego.

0

@Vhaeraun Ten komentarz powinien mieć jakieś 10000 polubień. Może by wtedy redakcja zobaczyła.

0

@Vhaeraun Jestem za, ale z jakimś limitem na posty, powiedzmy 3, żeby nie zrobić z tej strony fejsa. Oczywiście podstawowe emotikony typu: ":), ;), :D, :P" Inne z jakimiś zwierzątkami są zbędne moim zdaniem.

4

@BlauGrana1404 "poważne forum piłkarskie" XDD Ale generalnie się zgadzam :)

0

@Yvonne11 Dlatego dodałem, że to tylko pozory hah Chociaż niekiedy naprawde da się wyłapać świetne i merytoryczne wypowiedzi :)

konto usunięte

11

@Vhaeraun Tak! I reakcję tęczy do tego wyrażającą dumę.

3

@Vhaeraun Po co? Tylko zrobi się śmietnisko.

1

@Vhaeraun Wystarczy - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@BlauGrana1404 Tak, to prawda. Jest tu wielu inteligentnych, znających się na piłce ludzi. Czasem lubię tu wejść tak po prostu, poczytać co mają do powiedzenia, nawet niekoniecznie o Barçy, ale ogólnie, o różnych sprawach. No i do tego można się pośmiać jak ktoś wrzucił coś z dystansem. Fajny portal bez dwóch zdań. Po prostu moim zdaniem coś takiego jak otwarte poważne forum piłkarskie nie istnieje, bo zawsze znajdą się tacy, byle by kogoś zwyzywać, sprowokować albo z absolutnym brakiem pojęcia o czymkolwiek. :)

5

@Vhaeraun Może jeszcze eurogąbki do tego?

1

@Vhaeraun Żenujący pomysł

0

@BlauGrana1404 Poważnego? hahahahahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

po kilku dniach walki Manchesteru Utd. z FC Barceloną, Ronaldinho Gaucho zdecydował się przenieść z francuskiego PSG do stolicy Katalonii. Blaugrana zapłaciła za piłkarza 25 mln euro.