- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
48 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
4
Ale nienawiść do Neymara tu panuje, rozumiem, że każdego to denerwuje bo nie mówi o swojej przyszłości. Ale tak sobie zdaje sprawe, że po tej całej szopce i gdyby faktycznie Ney został to największym wygranym będzie zarząd. "Przez nasze fantastyczne umiejętności negocjowania nieprzeciętny Brazylijczyk zostanie w Barcelonie, nie dziękujcie bo to nasza praca." Jestem przekonany, że Neymar zostanie, a jeżeli odejdzie i w pierwszym sezonie w Paryżu nie wygra LM lub Złotej Piłki to można powiedzieć, że te przenosiny to najgorsza decyzja w życiu. Nie można takiego zawodnika stracić, i nie powiedział że zostaje i też że nie odchodzi. Taki typ piłkarza z niego, ze lubi jak jest o nim głośno, a teraz cały świat żyje tą sprawą ;) Ja ze spokojem poczekam na oficjalke, pozdro ;)
1
@insp1re Bardziej nienawiść do jego starego, który dyma na hajs klub jak tylko się da. Jeszcze synowi robi wodę z mózgu, też dziwne że 25 latek tak się daje.
0
@daniel32778 Też uważam, że Neymar potrzebuje kogoś nad sobą ale nie tylko od strony finansowej tylko sportowej. Bo wygląda na to że Neymar to 40% piłkarz 60% maszynka do zarabiania floty. Messi wydaje się taki tajemniczy bo rzadko rozmawia z mediami, taki piłkarz jak on(!) gdyby lepiej rozreklamował swoją osobe patrząc na to jak popularna jest piłka nożna to..., ale przecież Messi jest tylko jeden i gra tutaj :)