La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

11

szczerze mówiąc, w ostatnich dniach wchodząc na tę stronę cały czas liczę na wiadomość "Neymar zawodnikiem PSG", bo to zdaje sie byc nieuniknione a dalsze przeciąganie tematu jest po prostu męczące

3

@dorkizos Mam podobnie. Otwieram rano oczy, wchodzę na stronę i oczekuję newsa, że Ney oficjalnie w PSG. Szkoda mi jego jakości piłkarskiej ale za to co w ostatnich tygodniach sobą reprezentuje pogodziłem się z jego odejściem.

Najgorzej, że nie widzę perspektyw transferowych. Live ni puści Coutinho według mnie. Kasę mają, Klopp nie chce go oddać więc raczej nici z transferu. To samo Borussia - raczej zablokują Dembele chociaż teoretycznie powinni się ugiąć pod dobrą ofertą bo im się nie przelewa jak klubom z Anglii.

Co do Griezmana to wątpię. On ma w sercu Atletico i jest fanem Simeone i raczej z nim dalej będzie chciał pracować.

1

@jeonek mam takie samo zdanie, mozemy sobie przybic piatke :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?