La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

konto usunięte

0

Kurcze , dopiero widzę , jakim jestem staruchem . Ludzie dyskutują o Game of Thrones,The Walking Dead i innych House of Cards, a gdy pytałem o Star Treka , to tylko jedna osoba znała .

0

@jaikuba Nie bądź taki skromny :D

konto usunięte

0

@samueleto Tylko troszkę ;)

2

@jaikuba Bo Star Trek to mega gówniany serial :)

konto usunięte

0

@Qlewer Star Trek to jedna z najlepszych całościowych koncepcji alternatywnego świata . Oczywiście nigdy nie miała budżetu GoT., dlatego ejekty specjalne nie powalają . Poruszane są w nim ciekawych , wręcz filozoficznych treści , a niektóre sezony np. w Deep Space Nine - to wartka akcja i napięcie . Tam jest po prostu wszystko .

Gowniany - to super argument . Na pewno nie obejrzałeś ani jednego sezonu.

Oczywiście , gdy młody widz oglada produkcje typu Heroes czy właśnie GoT to ciezko mu zaakceptować średnie efekty w ST. Jednak świat Gena Roddemberry nie tym żyje ...

To serial głęboki...a nie płaska produkcja , typu fast food.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?