- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Michu94
3
Japrdl, real sobie działa po cichu z transferami, a my zostaliśmy i prawdopodobnie, zostaniemy z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
2
Który mobilny system operacyjny jest najlepszy i dlaczego?
2
@jaikuba Dla mnie IOS ale głównie dlatego że używam MAC OSa (integracja). Dodatkowo jest prosty i ma lepsze zarządzanie pamięcią od Androida.
1
@jaikuba Dla mnie tez iOS. Mam pare urządzeń w domu z tym systemem i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać na niego. W odróżnieniu od Windowsa czy Androida :)
1
@jaikuba Zgadzam się z kolegą anaklamadzama IOS jest genialny ja białem iPhona i lapka i działało to 10 razy lepiej niż widnows, teraz ze wzgledu na prace muszę używać androida a mam dobry tel bo SG S8 i dalej czuje niedosyt.
1
@MikusBarca Ja uważam tak samo jak poprzednicy, ale tylko dlatego, że mam i macbooka i iPhone. Czasami kusi, żeby przejść na samsunga nowego, ale byłoby za dużo zmieniania i trudności
1
@ibra17 Ja mojej siódemki nie zamieniłbym na Samsunga nigdy w życiu :D mój ostatni Android to jakiś LG, potem tylko iPhone :)
1
@jaikuba Android od Sony, od 3 lat mnie nie zawodzi
0
@MikusBarca Podobno tam nie ma wejścia AUX?
0
@anaklamadzama Tzn , jest bardziej wydajny, co masz na mysli ?
0
@BiegamBoLubie A co zmieniłabyś w ios ? Czy jest bez wad ?
1
@jaikuba W 7 nie ma, jest Lightnight, takie samo jak do ładowania. W zestawie dostajesz przejściówkę :)
1
@jaikuba Lepiej radzi sobie z przydzielaniem i zwalnianiem pamięci czyli jak wejdziesz w jakąś apke którą odpaliłeś np. 1h temu to ona nie będzie się włączała na nowo. Np grasz w gre, w miedzy czasie przełączasz sie na jakąś inną apke, wracasz do gry i kontynuujesz od stanu w którym przerwałeś. W Androidzie często takie apki są ubijane i gra się będzie włączała od nowa.
Dodam jeszcze jedną zalete IOSa. Często apki na IOS są po prostu lepsze niż te same na Androida. Dla mnie tak jest np z Twitterem.