La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

0

Prawda jest taka, że Neymar odejdzie tak czy siak, nie ważne czy w tym roku czy w przyszłym. On i jego ojciec są pazerni na kasę, a Barcelona nie ma złóż ropy i nie da mu pensji na poziomie P$G czy $ity.

Z drugiej strony czy mu się dziwicie? W piłce klubowej zdobył wszystko z Barcą.

Postawcie się w jego sytuacji. Nagle przychodzi inna firma i mówi, że masz do nich przyjść, dostaniesz 2 razy większą pensję i będziesz tam uwielbiany i nie ważne co zrobisz będziesz ich bogiem. Do tego dają Wam premię, że możecie sobie kupić co tylko zapragniecie nawet prywatną wyspę. Ilu z Was by odmówiło?

9

@jeonek Tylko gdy bym ją zarabiał 3 tys i ktoś mi zaproponuje 10 to wiadomo że skorzystam. Ale przy zarobkach Neymara powiedzmy że wszystkimi reklamami ok 60 mnl euro rocznie, większą kasa naprawdę jest taka ważna ?

3

@jeonek Myślę, że Messi był w takiej sytuacji nie raz i nie dwa.

0

@bartekvisca  Pamiętaj, że on w tej chwili jest na szczycie, a może z niego gwałtownie spaść. Jego kariera nie wiadomo ile potrwa, 5,10 lat? On ma inne wydatki i inne potrzeby.
Ty potrzebujesz na LPG do samochodu, on na paliwo lotnicze do prywatnego odrzutowca :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?