La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Zarząd Barcy to jakaś wielka kpina. Kompletne dno. Nie wiem jak można tak działać na rynku. Real się pięknie wzmacnia, czołowe kluby również, a Barca kupuje Paulinho. Zamiast je*ać tego Paulinho i walczyć o Verattiego, Bellerina, i szukać jakiegoś młodego zawodnika na dana pozycję, a jest ich sporo choćby w samej Hiszpanii i Francji w Monaco to oni walcza o gracza kompletnie mi nie znajomego, który gra w Chinach gdzie poziom gry jest co najmniej oddalony od La Ligi o dwie klasy. Głęboko wierzę w starą gwardię, w to, że Messi na czele z Neymarem i Suarezem pociagną tą drużynę znowu na szczyt jak w sezonie 14/15. W to, że Busi odpali z formą od początku sezonu i Andres wydusi z siebie jeszcze nie jedno genialne zagranie z głębi pola. Bardziej wierzę w to co napisałem o zaufaniu do naszych obecnych graczy niż w to, że Barca przejrzy na oczy i przeprowadzi dobre, perspektywiczne i przynoszące sukcesy transfery.

6

@Katalonik97 Piszesz wzmocnienia a zarazem Bellerina. Zdecyduj sie. :D

0

@MarcinVeB4 Rzeczywiście. Bellerin chyba by sobie nie poradził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?