La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

23

Słuchajcie. To nie jest tak, że Bartomeu jest zły, że nie ma kompetencji, że sobie nie radzi. Otóż nie. Musicie poznać jego myśl, musicie przeanalizować dokładniej jego założenia i zrozumiecie nową wizję naszego klubu.
Otóż - stajemy się fundacją! I jedziemy z przykładami:
1) wychowujemy zawodników z potencjałem i oddajemy za półdarmo (Thiago, Mboula, Grimaldo, Sandro, Montoya)
2) kupujemy, by taniej sprzedać/oddać/rozwiązać kontrakt (Mathieu, David Villa, Tello)
3) kupujemy zawodników bez umiejętności na miarę zawodników FCB - by pokazać ludziom, że warto mieć marzenia (Douglas, teraz Paulinho)
4) zatrudniamy byłych piłkarzy - by pokazać, że po zakończonej karierze mają szansę na godne życie (Roberto Fernández)
5) zatrudniamy starszych, emerytowanych i zasłużonych, by spokojnie mogli doczekać starości nie obciążając się pracą przy tym (Ariedo Braida)
6) dajemy szansę Realowi, by mógł wzmacniać się młodymi, utalentowanymi zawodnikami - Real też chce odnosić sukcesy! Nie możemy patrzeć tylko na siebie!
Bartomeu jest całkiem spoko.

konto usunięte

14

@Mazi Bartomeu jest zaje*isty inaczej :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?