La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

5

Jak mamy wydawac kase na jakies Pałlinjo to wezmy nikogo nie kupujmy i sprobujmy tym co mamy podbic swiat.Lucho nie dawal szans nikomu ze szkolki przez niemal caly sezon ,wiec mysle ze warto sprobowac.gwiazdy mlode nie sa ale grac umiu to tragedii nie bedzie.Valverde moze ma lepszy plan i da troche pograc mlodym zeby poczuli siw pewnie.
O i jeszcze widze to tak...przeciez jak teoretycznie slabsza Legia wyszla na Real u siebie i mogla ich prawie ograc ,to i my np.na taki Athletic tez mlodymi wyjsc mozemy.mlodzi niby slabsi zazwyczaj gryza trawe,choszi o ducha walki.rozegraja jeden mecz i taki Luis ,Ney czy Busi juz odpoczywaja.rozumiecie o co mi biega...chodzi o motywacje ktora mlodzi musza miec albo niech spadaja do okregowki (bez obrazy dla niektorych)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?