- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 931 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 931 Culés
8
A mi się wydaję, że w kolejnym sezonie Real spadnie z hukiem z tronu (no bo jednak tak trzeba nazwać zdobycie 2x pod rząd LM i mistrzostwa kraju). Mieli bardzo dobry skład, ale moim zdaniem naprawdę wiele wiele dała im również szeroka i świetna jakościowo ławka rezerwowych, a teraz według mnie to zacznie się sypać. Nie można mieć wiecznie na ławce genialnych zawodników bo każdemu w końcu kończy się cierpliwość i każdy chce grać zamiast grzać ławę dlatego myślę, że część zawodników odejdzie i jednak ta ławka Realu straci trochę na jakości, a co za tym idzie rotacje nie będą już tak efektywne jak ostatnimi czasy i Real już nie będzie taką maszynką do wygrywania. Obym się nie mylił ;)
3
@bixmix Wstrzelili sie w slabszy okres Barcy, posiadali najlepszą ławke na swiecie, mają trenera, ktory nie zawadza, a poszczegolni pilkarze utrafili z formą na kluczowe etapy sezonu. Jesli dodamy do tego liczne decyzje sedziowskie na korzysc Realu, to wychodzi bardzo dobry sezon :) a nawet przy takich okolicznosciach ledwo wygrali lige przegrywajac z nami w koncowce. W tym roku Barca zdetronizuje Real.
0
@bixmix Z Realu pewnie z ważniejszych zawodników odejdzie tylko Morata i może James. A tak to zobacz - w obronie Coentrao zamienili na Theo, zmiana na duży plus, może odejść jeszcze Danilo ale oni i tak mają Nacho, który zagra wszędzie i zagra dobrze. Po odejściu Jamesa więcej minut dostanie Isco co dla mnie jest też zmianą na plus bo Isco jest lepszym zawodnikiem. W środku mają Kroosa, Modricia, Casemiro, Llorente, Kovacicia, Isco i od biedy jeszcze Asensio, przecież to jest miazga a nikt z nich raczej nie odejdzie a nie wiadomo gdzie jeszcze ostatecznie trafi Ceballos. Po odejściu Moraty trochę słabiej wygląda atak - BBC, Mayoral i Vasquez ale nie zdziwie się jak Perez klepnie sobie jeszcze Mbappe.
0
@bixmix Odejdą Morata James i ktoś z BBC podobno a Florek kupi sobie nowych super rezerwowych. Po za tym w tym sezonie szło nam słabo a Real to wykorzystał