La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 746 Culés

konto usunięte

59

Nie wiem dlaczego wiele osób twierdzi ze Iniesta powinien wylecieć z pierwszego składu bo stary. Przecież nie musi grać we wszystkich meczach, mecze z ogórkami moze odpuścić lub zejść po 60 minutach. Kondycyjnie spokojnie da rade jeszcze kilka lat. Nie wiem jaką będzie miał forme ale odstawianie go od składu tylko z powodu jego wieku nie ma sensu

3

@QAZ To nie wiesz ze na barca.com piłkarz po 30 to stary dziad którego należy się pozbyć? ;)

Iniesta rotujący z Roberto, coś pięknego. W tej parze jest wszystko czego nam potrzeba.

24

@QAZ Przecież to sztab szkoleniowy Barcy zrobił z Iniesty starego dziada. Przez pół sezonu grał ledwo co drugi mecz jakby chorował na reumatyzm. Jak zagrał całe 90 minut to w następnej kolejce nawet na minute murawy nie powąchał.

0

@Striker Dokładnie

konto usunięte

2

@Striker mogą być jedynie dwie przyczyny takiego stanu rzeczy. Albo wiedzą coś więcej niż my albo to kompletni amatorzy, którzy nia mają pojęcia co robią. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: