- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1218 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
52
Dobrze, że Anka ma wsparcie, bo też nie wiem co zrobiłbym w tak trudnej... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
EzioAuditoreDF
2
Nie rozumiem fenomenu Haalanda. Czy według Was jest technicznie jakiś gorszy piłkarz od niego?... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Sysia11
12
5 spotkań w 16 dni no to nieźle. (Oczywiście jeżeli będziemy przechodzić do kolejnych... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1218 Culés
0
Nie rozumiem tego, jakoś inne klubu kupią młodych zawodników wypożyczają ich, a później ukształtowanego piłkarza biorą znów do siebie. Taka Chelsea kupiła Courtois i później wypożyczyła go do Atletico, czy Barca nie mogła tak zrobić np: z Dybalą czy Dembele, a nie teraz płacić po 90 mln.
2
@heniek168 Chelsea zrezygnowała min. z De Bruyne oraz Lukaku, także nie sugeruj się 1 przykładem.
1
@ToWinaSedziego Ale już Real potrafił mądrze wypożyczyć Asensio,Carvajala,i podejrzewam że teraz będzie podobnie z Vallejo jak wróci do Madrytu.
0
@Tito545 Ten Vallejo to póki co nieruchawy kloc, który mimo warunków nawet fizycznie przegrywa walkę bark w bark
1
@MarioVeB! Nieruchawy kloc? Vallejo mimo młodego wieku zbierał dobre oceny w Niemczech. A w ostatnim spotkaniu z Portugalia został MVP meczu.