- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
12
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19113920_664446903745109_2049278461098934626_n.png?oh=196b984b9970e9a3aa33612f0ccf2d5a&oe=59D6982B
Prawdopodobny skład Polski na pierwszy mecz Euro u-21
4
@Tomsoon Drągowski jest rezerwowym bramkarzem.
1
@Tomsoon Szkoda że Neonapolitańczycy nie zagrają :D
Ale kibicujemy naszym :D
1
@Tomsoon Frankowskiego nam odmłodzili widzę :). Chociaż według mnie na ataku by się lepiej sprawdził. W końcu to łowca bramek jest.
0
@Tomsoon Teraz porównajcie sobie taki skład Hiszpanii do Polski.. :PP
3
@Tomsoon Ja czytałem, że w bramce ma grać Wrąbel a za Stepinskim Piątek.
0
@Tomsoon Lipski...
Jaga mogłaby go zgarnąć. Przyda się ktoś taki na ławkę.
0
@LinekPark Tak, młody koleś z karta w ręku, pójdzie siedzieć na ławce w Jagielloni. Zwłaszcza z umiejętnościami na pierwszy skład w 80% klubów w ekstraklasie. Brawo za logike
0
@morrison77 Tam cały czas jest rotacja, grałby sporo. W przypadku odejścia Vasyla pierwszy skład. Po prostu lubię grę Jagi i kibicuję im od czasów Grosika, więc normalne, że widziałbym chętnie wzmocnienia.
1
@LinekPark W zyciu by nie chcial nawet na rotacje. Rozumiem grac rotacje w Bundeslidze ale nie w Jagiellonii.... on jesli pojdzie do ekstraklasy to tylko na pierwszy sklad. Vasiliev ma kontrakt do lata. Raczej wiadomo że odejdzie więc nie widzę nikogo kto by lipskiemu mógł zagrozić pierwszy skład. Pomimo że ich kibicem nie jestem, to chętnie bym go tam zobaczył, bo w zadnyn innym z pierwszej 4 by nie grał