La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1578 Culés

0

Co byście zrobili gdyby Messi odszedł teraz do Realu Madryt? Znienawidzilbyscie go czy raczej podziękowali za kapitalne lata?
Tylko nie piszcie cos w stylu "wiadomo, ze nie odejdzie" bo to każdy głupi wie:) tak z nudów takie pytanie :D

2

@Krystian1899 Pociął bym się.

20

@Krystian1899 Nudz się i nie zadawaj głupich pytań. Nawet nie można sobie wyobrazić takiej bzdurnej sytuacji

0

@Krystian1899 Znienawidziłbym

konto usunięte

0

@Krystian1899 wyłączył fife

5

@Kibic1985 Ooo widzę jeden poważny, szanowny Pan juz jest. Przepraszam ze raczylem zadać takie pytanie, lecz w sumie Twój komentarz mnie gó**o obchodzi :)

0

@Krystian1899 Idź spać, już dawno po wieczorynce

0

@Kibic1985 Mocne slowa...ale nie zamierzam sie tu z tobą sprzeczac, wiec skończ

0

@Krystian1899 Pisałbym Messi z małej, tak judasz figo

0

@Krystian1899 Szczerze to nie wiem, dla mnie to jest tak abstrakcyjne, że nie potrafie sobie tego wyobrazic.

1

@Krystian1899 Zależy kogo kibicem jesteś. Jeżeli Barcelony Messiego to pewnie tak. Ale jeżeli kibicujesz Barcelonie długo przed Messim i długo po nim tez bedziesz kibicować to co to za różnica. Figo odszedł i jakoś prawdziwi kibice zostali. Liczy sie klub.
Odpowiedz trochę nierealistyczna ale takie było pytanie.

0

@rafik300010 Ja jestem wielkim fanem Messiego ale Barcelone kocham nie tylko ze względu, że Leo u gra. Mimo wszystko, raczej bym nie mówił o nim dobrego słowa ;)
Ale na szczęscie nigdy nie odejdzie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?