La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

3

Nie bardzo rozumiem tych najazdów na Bellerina...

Szybki, niezły technicznie, ma zaledwie 22 lata, a za sobą ponad 100 występów na wysokim poziomie - czy to w lidze angielskiej czy w LM, do tego jest wychowankiem, nie musiałby przechodzić aklimatyzacji, przypomnę tylko, że legenda naszej prawej obrony czyli Dani Alves w wieku 22 lat...kopał się po czole gdzieś w ogorkowej lidze brazylijskiej, dopiero w wieku 23 lat przechodził do Sevilli, z tym że jako tzw 'noł nejm', bo miał za sobą tylko występy w swojej rodzimej lidze, a LM czy ligę angielską widział tylko w TV. Także Hector nie jest topowym prawym obrońcą w tym momencie, ale ma 22 lata i wszelkie predyspozycje do tego żeby się takim topem stać. Szczególnie, że właśnie np Alves swoje najlepsze lata miał w wieku 27-32, czyli Bellerin ten wiek osiągnie za 5 lat.

konto usunięte

0

@Kubix93 To z nołnejmym to bardziej za Semedo przemawia. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?