- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 787 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
3
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 787 Culés
0
Co do Vidala i jego ewentualnego odejścia.
Przypomnijmy sobie jak masz wspaniały zarząd potraktował Abidala. Więc sprzedać Alexa to dla nich żaden problem. Nawet im brew nie drgnie
15
@PuszkinFan Czy wy możecie już przestać pitolic.. żaden Vidal nie idejdzie.
0
@kris81 Nasz Bartuś jest do wszystkiego zdolny
23
@PuszkinFan Kompletnie nie rozumiem tego bólu dupy o Abidala. Mieli go trzymać do 50 roku życia tylko dlatego, że wygrał z rakiem? Wyzdrowiał, wrócił do gry, rozegrał kilka spotkań i odszedł (po pięknym pożegnaniu) mając 34 lata. Dwa sezony później zakończył karierę, bo nie był już w stanie rywalizować na najwyższym poziomie (o ile oczywiście grę w Olympiakosie można tak nazwać).
2
@hen0x Moze dlatego mieli go trzymac bo mu to obiecali?