- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1777 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1777 Culés
45
Śmieszne jest to, że tylko ta 'najslabsza od lat' Barca jest w stanie jebnąć Real na luzie. Reszta czołowych drużyn chyba wychodzi na mecz z nimi obsrana jak moja córka - aż gówno po plecach płynie. Graty dla Realu, Valverde kontynuuj tradycje i jedź z Realem bez wazeliny jak co roku ;)
VeB! Jesteśmy wieczni i z bardzo mocno podniesioną głową patrzymy na przyszłość! ;)
0
@Kubix93 Zasada jest prosta, Real boi się Barcy i tyle, ile mam razy to powtarzać
1
@Kubix93 Wygralismy z Realem ale :
A) zrobilismy to w lidze majac 3 pkt straty i Real mial mecz zalegly a nie w pucharach
B) wygralismy ledwie 3-2 po swietnym widowisku gdzie Real nawet grajac w 10 mogl to wygrac - nie wiem gdzie tam bylo na luzie ...
2
@Kubix93 No ta jak według ciebie "na luzie" to jest brama na 3:2 w doliczonym czasie to nieźle xD. Są do bólu skuteczni, skoncentrowani i intensywni. Te 3 aspekty dają im trofea.
0
@VEB931 Skoro są do bólu skuteczni i tak intensywni to dlaczego nie potrafią wygrać z nami w meczu, który wtedy okreslalo się jako finał ligi? Przecież jesteśmy 'najslabsza Barcą od lat', a oni nie umieją z nami wygrać? Odpowiedź jest prosta - jeśli grasz z Realem to narzuc im swój rytm i NIE ODPUSZCZAJ aż do momentu kiedy arbiter nie zechcieli. Nie ma czegoś takiego jak 'narzuc swój rytm', strzel bramkę i czekaj co się wydarzy. Tylko tak jak Wielka Barca - narzuc swój styl, a jak przegrywasz to graj swoją piłkę,a nie wypierdalasz piłki na oślep, bo może Higuain (w finale?) coś zdziała...
0
@Kubix93 No tak przez cały sezon w LM najlepsze zespoły, które analizowały dniami jeden zespół się nie znają... To nie jest przypadek. Real genialnie realizował swoją taktykę. To że z nimi raz wygraliśmy, nie znaczy że byliśmy od nich lepsi w przeciągu całego sezonu (a to jest najważniejsze). W 2 meczach nie potrafiliśmy strzelić Juve żadnej bramki, a oni w jednym ich gromią 4-1...