La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

0

Brać abonament w Play za 30 zł? Rozmowy i smsy free do wszystkich, internet 10 giga. Bez telefonu.

2

@tomecz9 Bierz 10gb wszystko free nie zastanawialbym się :-)

0

@tomecz9 Plus raty ,np.za hulaleja p10 ze trzy dych w euro...przelicz jak to wyjdzie gdy wezmiesz telefon gdzies na raty,moze lepiej wyzszy abonament

0

@tomecz9 Moim zdaniem lepiej wziąć na kartę, nie jesteś wtedy przywiązany do sieci. Zobacz sobie ofertę Viking Mobile. Mój brat korzysta i jest zadowolony. Możesz doładowywać za 30 i mieć rozmowy i minuty do wszystkich za free + 15 GB neta (16 jeśli weźmiesz automatyczne doładowywanie) albo 15 GB neta i 30 zł zostaje na koncie. W Red Bull Mobile jest coś podobnego, tylko tam jest chyba 7 albo 8 GB internetu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kibic1985 3 lata x 30zł = 1080 zł. Na P10 lite może starczy.

0

@tomecz9 Ja mam w T-mobile włączany pakiet za który płacę 25zł, a w tym 10Gb net i wszystkie rozmowy i smsy za friko. Moim zdaniem nie opłaca się teraz podpisywać umowy, jest dużo fajnych ofert na kartę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?