- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
59
Kojarzycie niedawną sytuację z gimnazjalistkami z Gdańska, które brutalnie pobiły rówieśniczkę? Takie oto sympatyczne zdjęcie obiegło dziś Internet
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18527835_1520115874667741_5709745113293711657_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c84b70acf3572f3e60417343592dad9e&oe=59BCC4B4
22
@damianex10 Wsadzić gówniary do paki. Takie powinno być prawo.
1
@damianex10 Wiele było takich mądrych przy kolegach czy w necie a potem plakaly zeby tatus z mamusia zabrali do domu.
15
@damianex10 https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18555837_674379176106170_8343211925891831796_n.jpg?oh=e2fa9e3a0fb16d1ad0ef88eb6619fbbd&oe=59763EF6
:D
5
@damianex10 Ależ to fajne i dojrzałe zachowanie. Dziewczyny takie wyluzowane i w ogóle. Czasami się zastanawiam się, jak mało inteligentna jest osoba, której takie zachowanie imponuje.
2
@Prychacz Wiesz no taka moda, obrażanie policji :) Ale piękna karma
11
@damianex10 A za parę lat, tego typu podludzie będą mieli takie samo prawo do głosowania jak normalny obywatel tego kraju.