La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

11

Według mnie lepszy Valverde niż taki Unzue. Aczkolwiek nie uważam, że jest to najlepszy możliwy kandydat. Bardziej cenię Sampaoliego, czy Blanca. Piszę oczywiście o trenerach, którzy byli realni do wyciągnięcia. Bardzo mi zależy na tym żeby Valverde ogarnął nas w obronie bo ta formacja kulała w tym sezonie. Wiadomo pomoc to było dno przez 90 % sezonu i mam nadzieję na odejście Rafinhi, Gomesa i sprowadzenie kogoś z dwójki Verratti, Coutinho. Jeszcze prawy obrońca do rotacji z Vidalem, Roberto do pomocy i naprawdę fajnie to wszytko może wyglądać w nowej kampanii. Paco bym zostawił bo to jest dobry piłkarz, który może wchodzić z ławki. Sprzedać Ardę do Chin jak się pojawi jakaś sensowna oferta bo potrzebujemy środków aby wzmocnić dwie formacje, które wyżej wymieniłem. Wiadomo Mathieu też do sprzedanie, ale odejdzie pewnie za darmo, albo za 100 tys euro w piętnastu ratach + dodatkowy milion jak zdobędzie złotą piłkę.

0

@MaTt_BarcaFan Cały czas tyle osób pisze sprzedać Arde do Chin, ale skąd wiecie, że on tam chce iść grać?

konto usunięte

0

@matirix20 Zarząd mu powie, że nie będzie na niego stawiał. Chińczycy mu dadzą 3 razy tyle, ile zarabia w Barcelonie i pójdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?