- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
2
W fazie grupowej Ligi Mistrzów 17/18 na ten moment zagrałyby.
ESP: Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid.
GER: Bayern München, RB Leipzig, Dortmund.
ENG: Chelsea, Tottenham Hotspur, Liverpool.
ITA: Juventus, Roma.
POR: Benfica, Porto.
FRA: Monaco, Paris Saint-Germain.
RUS: Spartak Moskva.
UKR: Shakhtar Donetsk.
BEL: Anderlecht.
NED: Feyenoord.
TUR: İstanbul Başakşehir.
SUI: Basel.
W Anglii, Włoszech czy Turcji sytuacja ciągle może jeszcze jednak ulec zmianie.
1
@hen0x No to jeszcze Legia by się przydała :)
1
@hen0x Powinien być zakaz gry w LM dla takich tworów jak Lipsk..
1
@Lisek Dlaczego?
2
@Lisek Chyba zapomniałeś, że drużyna to po prostu grupa ludzi, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rywalizować z innymi. Skoro spełnili warunki, żeby uczestniczyć w turnieju to czemu mają im tego zabronić?
2
@Lisek A czym się różni Lipsk od czegoś takiego jak City czy PSG? Tylko tym ze maja innego sponsora. Poza tym City i PSG wydają dużo więcej kasy niż Lipsk, który buduje drużynę z pomysłem.