La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1335 Culés

4

Witam La Ramble! Wrzucam tutaj swój najnowszy utwór. Zachęcam do przesłuchania całego i wyrażenia opinii! Pozdrawiam! :)
https://www.youtube.com/watch?v=aVseHOJYz-0

0

@Arvilo Spoko. Jak dla mnie perka nieco za bardzo korzysta z talerzy w niektórych momentach. Ale to tylko moja opinia.

konto usunięte

0

@Arvilo Świetny wokal. :)
Dobre całkiem, choć perkusja trochę płasko dla mnie.

0

@Arvilo siema... a wiec... gitary mi sie podobaja, fajnie, brudno... jesli chodzi o uklad perki, to duzo sie dzieje, ale moim zdaniem troche mix siedzi, bo talerze daja po uszach, stopa moglaby byc mocniejsza i wiecej powietrza na werblu... pad fajnie wypelnia calosc... generalnie mi sie podoba, ale trzeba byloby poprzycinac tu i owdzie na eq :) robisz te nuty w oparciu o VST, czy sam nagrywasz instrumenty? Bo drugi numer mi wskoczyl i brzmienia takie same :D

0

@Slepinho Używam wtyczek VST :P

« Powrót do wszystkich komentarzy