La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 549 Culés

93

Genialny fragment z bio Messiego(czasy, gdy wchodził do seniorskiej piłki-Barca C):

"W Pucharze Hiszpanii grał w tej samej drużynie przeciwko Sevilli. Zadanie krycia bardzo pewnego siebie Messiego przypadło w udziale prawemu obrońcy. Leo strzelił trzy gole w osiem minut. Ów obrońca miał nigdy nie zapomnieć tego poranka. Jak się nazywał? Sergio Ramos.

25

@darekgt01 Po ostatnim El Clasico widać, że trauma już na zawsze pozostanie w życiu Sergiusza, który w osobie Casemiro znalazł towarzysza swojej niedoli :D

Komentarz usunięty

0

@darekgt01 Użyłeś przekleństwa w tym komentarzu. Chciałem Cię poinformować, że zgłosiłem to do Admina. Miłego dnia!

19

@Cojarobietu Prawilny się znalazł.

0

@darekgt01 Z tego co pamiętam (bo to chyba z biografii Messiego) to w tym fragmencie było też info że założył mu siatkę :)

0

@Kumaty Przepisałem co było. Być może chodzi o inny fragment. Była sytuacja, w której założył siatkę Cescowi podczas jednego z pierwszych treningów.

0

@darekgt01 To pewnie mi się coś pokićkało :)

1

@Kumaty Po przeczytaniu ponad 600 stron można czasem pomieszać fakty ;D

0

@darekgt01 Haha dokładnie:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?