La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

1

Pytanie dla fifaczy: jutro do mnie przyjeżdża kuzyn, który lubi grać w FIFĘ, o jego stylu już wiem; opiera się na kontratakach, więc mam pytanie do specjalistów, bo ja specjalistą aż takim nie jestem: jaka jest najlepsza taktyka na takich graczy (bo zawsze mi się ciężko gra z typami, którzy dobrze kontratakują?

6

@tomaszwroblewski_11 Też kontratakować.

konto usunięte

0

@tomaszwroblewski_11 Tak jak i w normalnej piłce - jeśli grasz stylem Barcy to unikaj przetrzymywania piłki, cofnij obrone i staraj się też bardziej grać kontratakami.

4

@tomaszwroblewski_11 11 to Twój wiek?...bo innego wyjścia nie widzę,jak zadałeś takie pytanie.Może kup paczuszkę chrupek Flipsów i obejrzycie Toy Story...

0

@tomaszwroblewski_11 5 obronców i styl autobus xD

konto usunięte

5

@tomaszwroblewski_11 Nie wiem czy uśniesz . Jutro emocje sięgną zenitu .

konto usunięte

0

@tomaszwroblewski_11 4-4-2; 4-3-2-1; 5-4-1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?