La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

1

Mam nadzieje że w Bundeslidze znajdzie się drużyna która przerwie dominacje Bayernu. Trochę zrobiła się zbyt ta liga przewidywalna i nudna.

2

@Indyczka włoska jeszcze gorsza

0

@Lisek a co mozna powiedziec o Szkockiej?

konto usunięte

0

@Lisek No troche przesadziłeś

konto usunięte

0

@kamson24 Rangersi po awansie maja taki sezon"rozpoznawczy"Po tylu latach nieobecności w szkockiej Extraklasie i tak im dobrze poszło bo prawdopodobnie zajma 3 -cie miejsce i będą grać w LE.Mam nadzieje ze za rok przerwą hegemonię Celticu.

2

@Indyczka nadzieja w Lipsku i ewentulnie Borussi. przydałby się jakiś inwestor, który by zainwestował w inne zespoły, bo nawet francuska powoli się będzie robić bardziej konkurencyjna po dominacji PSG. Monaco ma hajs, teraz OM ma nowych właścicieli i też mają inwestować w transfery, o mistrza będzie się biło te 3 ekipy pewnie i ewentualnie ktoś jeszcze wypali, może Lyon coś powalczy.

2

@Lisek dominacja Juve się powoli będzie kończyć. Inter, Milan mają chińskich inwestorów, Roma i Napoli robią się coraz mocniejsze, więc się skończy w końcu ta ich dominacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?