- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
clyde
70
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
NeroTFP1
53
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Bogan
3
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
18
Ludzie.. jacy wy jesteście d...
Jest 27 minuta. Jest 1:0.. i płaczecie "mozna wyłączyć "
Ja sie pytam - OD KIEDY MECZ KONCZY SIE W 27MIN?
Barca - PSG - cos świta?
0
@mich_l Zaraz wcisną na 2-0, potem na 3 :D Rób screeny
0
@mich_l Zaraz 2 i ch.. ;)
1
@mich_l Wróć tutaj za 70 minut i napisz, gdy Valencia urwie chociaż 2 punkty Realowi. Nie, lepiej pisać - WIERZE W VALENCIA, BO GRA DOBRZE, A FUTBOL JEST NIEPRZEWIDYWALNY. Chłopie, cuda się zdarzają, ale niezbyt często :)
0
@mich_l jednak jesli mocniejszy zespol - Real prowadzi z tym slabszym to nie dziwie sie ze wielu uwaza, ze jest po sprawie.
1
@al Fayed To ze Ty widzisz wszystko w czarnych kolorach nie znaczy ze to jest jedyna droga i wszyscy tak musza. Mecz sie nie skończył. Za 70min będziesz mógł sobie gadac ile wlezie.
0
@mich_l W bordowych kolorach, jak już :)