- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1141 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
30
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1141 Culés
4
władze Realu i Barcelony ośmieszają się moim skromnym zdaniem, rozumiem że chcą mieć najlepszych zawodników zawsze dostępnych, odwołania itd. ale szukanie wszelkich sposobów na pograniczu prawa to już zakrawa o śmiech, w Anglii nie do pomyślenia, za takie rzeczy następnym razem zawodnik dostałby maksymalną karę przewidzianą w taryfikatorze, ktoś kiedyś ustanowił takie przepisy, żeby utemperować dzieci na boisku a wszelkie omijanie tych przepisów tylko takiego dzieciucha utwierdza w przekonaniu, że jest bezkarny
36
@RuudVN Lepiej skopać albo pobić, wtedy nawet kar nie ma. Można np krzyczeć do arbitra "Mateu, te gusta?", a zamiast klaskać łapać się za genitalia. Zamiast jak dzieciak, zachować się jak rozkapryszony bachor, z którym nikt się nie chce ani nie potrafi bawić.
1
@wpwelement dobrze się czujesz?
7
@RuudVN Idealnie. Niczym Mourinho przed rewanżem po amnestii za wsadzenie palca w oko. ;)
2
@RuudVN Wróć do tej angielskiej piłki i nie pisz głupot.
1
@Wajper Kali ukraść krowę dobrze, Kaliemu ukradli krowę źle
Te porównania kiedy mówisz o ewidentnej winie danego gracza a wszyscy wyciągają jakieś sytuacje z RM bezcenne, to nie licytacja