- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2109 Culés
Gorące dyskusje
Eklerek
36
Sportowcy i ich inteligencja https://x.com/i/status/2081822645264265389
51 odpowiedzi
VEBVC14
53
Wyciekło pierwsze zdjęcie jednej z użytkowniczek https://zapodaj.net/plik-rl3viJgEip
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2109 Culés
0
Jaki można wymyślić pretekst żeby zadzwonić do kogos? Potrzebne na zaraz :p
8
@Lionel A.Messi Zapytaj o to samo tego do kogo dzwonisz :D
2
@Lionel A.Messi Występ w milionerach
1
@Lionel A.Messi Jakie pary w LM wylosują :)
A do dziewczyny to zapytaj o coś związanego z zakupami :)
1
@Lionel A.Messi Powiedz że nie masz z kim porozmawiać, masz pustkę itd. Albo spytaj się po prostu co tam jak leci że z ciekawości dzwonisz, że nudzi ci się xD Albo czy oglądał/ła mecz xD Jeśli do dziewczyny to poproś o radę z jakims zakupem może buty :D
1
@Lionel A.Messi Szukasz powodu na telefon do laski?:D
0
@kuba1624 Otóż to ;)
0
@Lionel A.Messi zadzwoń i powiedz, że zgubiłeś telefon i poproś żeby ci podal twoj nr. Zadzwoń ze swojego telefonu oczywiście. Ciekawa będzie jej rekacja i wyjdsie na to ze masz poczucie humoru, czasami tak robilem :)
2
@Lionel A.Messi Powiedz: Cześć mam na imię [...] Chcę pogadać bo mi się nudzi.
ps. to nie boli
ps2. laski lubią pewnych siebie facetów
ps.3 nie bój się, jak ona Cię zleje znajdzie się inna - take it easy
0
@witampanagenerala Otóż to :D.