La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

0

W przyszłym sezonie musimy w pucharze Króla wystawiać rezerwy. Te rozgrywki w tym roku pochłonęły za dużo energii. Takiej ciężkiej drogi już chyba dawno nie mieliśmy a teraz to wychodzi. Takie jest moje zdanie.

16

@rafik300010 Rezerwy na dwumecz z (najlepszym od lat) RSSS czy Atletico? Przecież to by było samobójstwo. Tak już jest ten świat zbudowany, że Barcelona zawsze będzie się bić o trzy trofea. Nie można się zbłaźnić, nawet w CdR.

3

@rafik300010 moim zdaniem droga w PK nie miała dużego wpływu na formę Barcelony w tym sezonie. Faktem faktem jest jednak, że w PK powinien grać większy odsetek rezerwowych.

0

@hen0x Ale ja pisałem o przyszłym sezonie. To lepiej się błaźnić w LM?

0

@nowota23 W tym roku miała duży wpływ. Sześć meczy z rywalami którzy nie odstawia nogi musiało się odbić na formie. W zeszłych sezonach jednak mieliśmy łatwiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?