La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

12

Porażki muszą się czasem zdarzyć. Inaczej było by za różowo. Później podnosimy się silniejsi i na tym życie polega.
Jak tak patrzyłem na obrazki gdy pokazywali przed końcem Enrique ustawionego do trybun, tam flagami machają. Cos pięknego. Poczułem jak kocham ten klub. Wtedy też uświadomiłem sobie, że to ostatni mecz Enrique w LM, za przygodę bardzo dziękuję. Mimo że to porażka, ja i tak czuję wieeeelką DUMĘ, że jestem kibicem Barcelony. Od zawsze, na zawsze.

Nie wiem czy widzieliście wzruszonego Alvesa. Widać było też w trakcie meczu, że on tak grał jakby nie chciał skrzywdzić swojego, co by nie mówić, domu. Piękne zachowanie z pocieszaniem Neymara, później łzy w oczach obydwu. Nie cieszył się z kolegami a podszedł do swojej byłej drużyny. Zachowanie godne podziwu dla młodych ludzi. Szacunek Dani dla Ciebie. Obyś wygrał tę Ligę Mistrzów razem z Buffonem, który zasługuje na to jak nikt inny. Jak nie teraz to kiedy ?
Życzę Ci Buffonie tego pucharu jako takiej truskawki na torcie, ukoronowanie pięknej kariery, choć wcale nie chcę byś ją jeszcze kończył.
Czy nam dobrze, czy nam źle ja Barcelono kocham Cię.

https://zapodaj.net/4ecfdde9b0ded.jpg.html

(zrewanżowali się)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?