La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

3

My wygrywamy z PSG z kontrowersjami gdzie glosy sa podzielone 50/50 i ludzie staraja sie tlumaczyc szukajac wyjasnien ekspertow, czy tez ze bledy nawet jak byly to nikt z PSG sie za bardzo nie rzucal.

Real wygrywa po ewidentnych bledach sedziowskich i ich jedyne tlumaczenie to "Barcelona tez wygrala po bledach" "i tak bysmy wygrali". Wiedza ze sedzia ewidentnie podal im awans na tacy i probuja mydlic oczy. A my mamy mowic "nie ma co patrzec na nich patrzmy na siebie"? Czym mniej sie mowi o takich rzeczach tym bardziej na nie przyzwalaja...

To jest tak jakby ktos zabil czlowieka i powiedzial "przeciez i tak by umarl kiedys" albo "inni tez zabijaja a nie zawsze zostaja zlapani".

konto usunięte

0

@furiat25 Co Ty gadasz, trochę obiektywizmu. Pierwsza powazna błędna decyzja sędziego to uznanie samobója Ramosa, byl przy tym spalony Lewego. Wiec jak widzisz gdyby byly powtorki wideo to Real by zremisowal ten mecz i awansowal dalej.

2

@Krystian7 Tam był spalony może o długość buta Lewandowskiego. Dodatkowo jeszcze nie dotknął on piłki w tej akcji. Jak dla mnie sprawa czysta, a decyzja sędziego prawidłowa. Obejrzałem kilka razy powtórkę i jeśli Robert był na spalonym to faktycznie kilka cm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?